Jdi na obsah Jdi na menu
 


Děkuju za sraz!!!
Děkuju Vám všem za tak pěknej sraz.Myslím,že na to,že to byl první náš sraz,tak se docela povedl.
Příště bude ještě lepší,vychytáme všechny mouchy,které se nevychytaly...
Ale troufám si říct,že jich tam moc nebylo:-)
Ale to jenom díky Vám!!...
Takže Vám za něj děkuju a ještě se teda některým omlouvám,že jsme nějak nestihly tu generálku.
Snad se Vám to líbilo,včetně plakátů a všeho.
Kdyžtak pište na oficialnisraz@cz ,co by se mělo pro příště změnit ;-)
Tak se mějte fajn a všem,co tam byli děkuju.
JInak se budeme snažit udělat více soutěží,ale nevím o co by se dalo soutěžit,když už X-factor pomalinku končí.
Tak návrhy posílejte,prosím,na ten e-mail nahoře.
Ahooooj!
David :-)

 

srázek
Taaaakže :)
Za 1) ohromný díky všem, co dorazily, protože díky tomu to byla skvělá akce.
Za 2) moc díky Evičce,Martince a spol za obrovskou pomoc s organizací.
Za 3) Anička a David opět dokázali ,že svoje fanoušky maj moc rádi a uměj se bavit :)
Za 4) Všem těm,co se přihlásili a nedokázali se ani omluvit :) nepočítejte s tím,že se přetrhneme, abychom Vám zvali na další akci :)

a že se jich plánuje.. a jen doufám,že budou tak skvělé jak tahle :) 
                                                             Adelkabc(organizátorka srazu)

 

Sraz byl prostě úžasnej, myslím si, že se naprosto poved. Děkuju moc:-* Hlavně bych chtěla ale všem poděkovat za trpělivost před mekáčem.. opravdu se to nedalo stíhat a taky za trpělivost při přemisťování do klubu..Fakt děkuju moc všem..už jenom za to že jse dorazili:-* Bylo to prostě super a doufám že něco takovýho zopakujem..a jak řekla Adélka..je to jenom na nás, jestli se něco takovýho zopakuje... Myslim si že je docela úspěch že se nás tam sešlo kolem 70 lidi. 
Ale hlavně Děkuju Aničce, Dejvovi a Adélce.. bez Vás by se tohle prostě nemohlo uskutečnit..Děkuju:-*                
                                                       eeeevik

 

nazor na sraz?:)byl naprosto uzasnej a to tak,že by mohl bejt každej tejden a vůbec by mi to nevadilo=Dhlavně o těch prázskách by se někam mohlo ject třeba na víkend=)
                                                      threewow

 

Já Vám taky úlně maximálně děkuju. Byl to nejúžasnější den. Strašně se mi to líbilo a taky doufam že to zopakujem. Anička s Davidem i s Terkou jsou úžasný a strašně milí. Ještě jednou moc děkuju, že jste to takhle zorganizovali. =o*
                                                pavla.stadnicka

 

ahojky, spíš já děkuju vám všem, že ste ten sraz udělali.. Byl fakt uplně úžasnej a David s Ančou a Terezkou byli taky supr.. Já určitě budu moooc ráda když bude nějakej další sraz a pokud bude tak budu dělat všechno pro to abych na něm nechyběla... Jinak fotky vám určitě pošlu, ale ještě sem je taky neviděla takže mi to bude chvilku trvat... Tak dík za sraz a budu se těšit jestli bude nějakej další.. 
                                                   P.ivusa.P

 

Sraz byl úplně báječnej.. Adélka a spol. organizátorů to vymysleli úplně úžasné. Bylo to fakt úžasný, jak kvízy, tak to karaoke..=D A díky tomuhle srazu jsem mohla jít na přímej přenos.. Fakt bomba.. No prostě děkuju Vám. Bylo to úžasný!
                                                    Moksik

 

Jinak můj názor na sraz??...Bylo to bezvadný =) a moc jsem si to užila a poznala skvělý nový lidi...takže kdyby se to opakovalo budu se moc snažit abych nechyběla...=) 
                                                   lilushga 

 

Jinak můj názor na sraz? MYslím,že na to,že to byl náš první se fakt moooc poved, chtěla bych poděkovat Evičce,Adélce a spol...za organizaci a taky Dejvovi,Aničce,Terezce, a Otíkovi,Tomášovi...a vlastně všem =D Za opravdu skvělej den...Těším se až bude další srázek...=)
                                                HoleckovaT

 

 

Takže..mooooc bych chtěla za sraz poděkovat ;) všem! :* DÍKY ! Byl to skvělej den!!mooooc se těšim na další srazy!!Moc sem si to užila ale uteklo to rychle sem mooc ráda že sem tam mohla bejt a vůbec FAKT! .. :) :-* ...Barushka

 

Ahojky..chtěla bych nejdřív moc moc poděkovat bylo o úžasný a jestli zase něco zopakujete tak bych strašně ráda přijela..chci hlavně poděkovat Aničce a davídkovi a taky Terezce..vim že s faninkama to neni zrovna lehký =O)
                                          CattinkaA

 

Bylo to upe super, DAvid je fakt pohodovej kluk kdyby jich bylo takových víc bylo by to fakt super, a Anička to je zase pohodová holka, jo a jinak ke srazu bylo to super organizované, ale škoda že sme museli odejít se segrou dříve, protože sme spěchali na vlak který nam je 16:06hod, a taky ta dálka 360km, njn ale pro Davču sem to udělala s radostí. A jinak byli fajn ty soutěže to karaoke sem si fakt užila. Ale hlavně že tam byl Dejv a Anička, sou to fakt suproví lidičky. Díky moc.. a kdybych mohla tak o prázkach zase prijedu, ale mohl by bejt i nějakej srazek v Brně nebo tak. 
                                              BettyKoudelkova

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář